Стіл з дерева: види, форми, породи дерева, особливості, обробка та декорування

Меблі, виготовлені з дерева, цінуються здавна. У наш час меблі з натуральної деревини вважаються символом достатку. Дерев’яні столи мають попит завдяки своїй натуральності й можливістю доповнити будь-який стиль. В інтернет-магазині «Mebli Сity» можливо підібрати дерев’яні столи на будь-який смак. Ви можете придбати якісні меблі у кухню, вітальню чи дитячу.

Стіл з дерева

 

Оптимальний стіл, як обрати

Щоб підібрати у приміщення ідеальний стіл, потрібно взяти до уваги безліч моментів. Спочатку треба визначитись із призначенням стола, у яку кімнату він потрібен. Сучасний меблевий ринок пропонує наступні різновиди дерев’яних столів:

  • журнальні;
  • комп’ютерні;
  • обідні;
  • туалетні;
  • письмові;
  • барні.

Журнальний столик зазвичай вирізняється своїми невеликими розмірами. Це мобільна модель, яка нерідко доповнюється колесами. Стіл підійде для чаювання у невеличкій компанії, або ж для зберігання дрібних речей у зоні відпочинку.
Комп’ютерні столи уявляють собою моделі, що призначені для розташування комп’ютерів. Столи доповнюють різними полицями й шухлядами для зручного й компактного розташування всього необхідного.
Обідній стіл має бути у першу чергу містким. Існує безліч моделей, які можуть вмістити велику кількість людей. Для невеликих приміщень використовують столи-трансформери, що займають небагато місця, а при потребі розкладаються у стіл із поверхнею великої площі.
Туалетні столики призначені для використання жінками. Найчастіше їх ставлять у спальні, де зберігається косметика та інші жіночі дрібнички.

Стіл з дерева


Письмові столи допомагають організувати робоче місце. Є моделі як для дітей, так і дорослих. Столи мають шухляди або полиці для зберігання книжок, канцелярії тощо.

Форма дерев’яних столів

Дерев’яні столи виробляють у чотирьох основних формах:

  • круглі;
  • прямокутні;
  • квадратні;
  • овальні.

Обробка та декорування

Дерево – матеріал, що піддається будь-яким способам обробки, тому дерев’яні меблі можуть мати різноманітний зовнішній вигляд. Звичайно, основною прикрасою деревини є його природний малюнок, який для кожної породи дерева є неповторним. Щоб зробити деревину стійкою до впливу різних факторів, її обробляють спеціальною рідиною, лаками та іншим.
Звичайно, дерево декорують. Різьблення дозволяє отримати унікальні меблі, від яких просто не відірвати очей. Сьогодні меблі з дерева декорують у техніці декупаж, наносять на деревину цифровий друк, оформлюють тисненням, інкрустацією та доповнюють світлодіодною підсвіткою.
У магазині компанії «Mebli CITY» Ви знайдете дерев’яний стіл на свій смак та довгі роки будете насолоджуватись якістю вибраного столу.

Наверх