Як обрати посуд для кафе чи ресторану

Здається, пандемія короновірусу відступає, тому у закладів громадського харчування з’являється шанс відродити колишній успіх. Не всі кафе і ресторани пережили важкі часи, але перспективи у тих, хто вистояв, доволі хороші. Наші громадяни скучили за гарними враженнями від відвідин улюбленого кафе чи ресторану, тому відбою від відвідувачів там, де не діють карантинні обмеження, немає. А це значить, що пора оновлювати і меню, і устаткування для готування їжі, щоб вразити найвибагливіші смаки клієнтів. Варто також подбати про якісний посуд, як для готування, так і для сервірування столів. Що варто знати про критерії його вибору?

посуд для кафе чи ресторану


Найперше те, що на відміну від домашнього посуду, продукція для сфери HoReCa має відповідати дуже важливим стандартам. По-перше, посуд має бути екологічно безпечним, про що мають бути сертифікати відповідності. По-друге, такий посуд має витримувати багаторазове миття, у тому числі з застосуванням сильнодіючих речовин. По-третє, посуд, особливо для сервірування, повинен бути стильним і відповідати корпоративним кольорам. Це дозволить створити неповторний стиль закладу, що вигідно виділить його на тлі інших.

посуд для кафе чи ресторану


Окремо варто уточнити, що вибір товарів для готування їжі має відповідати напрямку діяльності закладу, тобто треба враховувати склад меню, купуючи спеціальний посуд для готування тих чи інших страв. Це також вимога контролюючих органів, якої треба дотримуватися, інакше можна отримати штраф.
Звісно, купувати для ресторану чи кафе потрібно тільки професійний посуд, який спеціально випускається для таких цілей. Навіть найякісніший побутовий посуд не пристосований для такого інтенсивного використання, тому дуже швидко буде псуватися. Краще відразу купити відповідну умовам застосування продукцію, ніж постійно оновлювати обладнання кухні. У цьому може допомогти компанія «Форвард», який уже протягом двадцяти років постачає професійний посуд для ресторанів, кафе та харчових виробництв, про що більше можна дізнатися н офіційному сайті https://forward-ua.com. Ця фірма може запропонувати посуд від найвідоміших світових брендів за цілком прийнятними цінами, тому що має тісні і довготривалі зв’язки, які дозволяють закупляти товар напряму у виробника. Обрати необхідний посуд на сайті легко, там є великий шоу рум, який можна відвідати за попереднім записом. Спеціалісти компанії можуть також запропонувати готові рішення за форматом закладу, що значно спростить купівлю посуду і витратних матеріалів.

Наверх